iklmp
 
نويسندگان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

تاثيرات مشخصي كه بعد از تماشاي يك نمايش بد بهمان دست مي‌دهد متفاوت است. بعضي با خود فكر مي‌كنند كه كاش به جاي اين نمايش، فلان نمايش ديگر را مي‌رفتم. كاش مي‌رفتم سينما، يا كنسرت. كاش با دوست‌هايم وقتم را جور ديگري مي‌گذراندم. كاش در خانه مي‌ماندم، و كاش‌هاي ديگر. تازه اگر با پيشنهاد شما همراه جمع دوستان براي تماشاي آن نمايش بد رفته باشيد كه بدتر. تمام مدت شرمنده‌ايد كه چرا روي انتخاب پيشنهادتان وقت صرف نكرديد و از طرفي، دوستانتان هم شما را مواخذه مي‌كنند كه چرا «وقتشان را تلف كرديد!». به همين دلايل، راهكارهايي براي پيش‌داوري در مورد يك نمايش در اختيارمان گذاشته‌اند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۰:۲۴ ] [ admin ]

 

نرم افزار حسابداري يك نوع نرم افزار رايانه اي است كه متخصصان حسابداري براي مديريت حساب ها و انجام عمليات حسابداري استفاده مي كنند.
حسابداري عمل سيستماتيك، كار يا فرآيند برقراري ارتباط و ثبت اطلاعات مالي است. در يك محيط كاري، اين كار به منظور مميزي داخلي و خارجي، گزارش هاي مورد نياز و تجزيه و تحليل مالي براي برآورده ساختن الزامات قانوني يا مديريت داخلي انجام مي شود. حسابداري همچنين ممكن است شامل اندازه گيري، طبقه بندي، تاييد، جمع بندي و تفسير اطلاعات مالي سيستماتيك و متنوع باشد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۶:۲۶ ] [ admin ]

 

انسانها نان را مي خرند چون گرسنگي آنها را رفع مي كند. خميردندان را مي خرند چون سلامت دهان و دندانشان را تأمين مي كند. كفش را براي محافظت از پاها مي خرند. اما وقتي بليط يك تئاتر را خريداري مي كنند، چه چيزي را مي خرند؟ فايده تئاتر چيست؟ تئاتر دقيقاً به چه درد مي خورد؟ بايد اعتراف كرد حتي بسياري فعالان تئاتر نيز پاسخ و اهميت اين پرسشهاي به ظاهر ساده اما بسيار عميق و جدي را نمي دانند و درك نكرده اند. در بهترين حالت اگر كسي بخواهد پاسخي به اين پرسشها بدهد؛ به دام كلي گويي و مبهم گويي مي افتد:«ببين! بايد حسش كني لمسش كني! چه جور بگويم بيان كردني نيست. تئاتر خيلي خيلي واجب است؛ از نان شب هم واجبتر! بايد آن را زندگي كني تا بفهمي! اگر تئاتر نبيني مرده اي! بدون تئاتر از دنيا و زندگي عقبي! متوجه هستي كه چه مي گويم!»


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۵:۳۰ ] [ admin ]

 

نرم افزار حسابداري يك برنامه اساسي است كه به سازمان امكان مي دهد جريان پول را براي بررسي و حسابرسي داخلي و خارجي ثبت كند. اين ابزار اصلي براي ارزيابي سلامت مالي سازمان است و براي برآورده شدن موارد قانوني از طريق چنين ابزارهاي مالي اصلي به عنوان سرفصل عمومي، حسابداري قابل پرداخت و دريافتي، سفارش خريد، سهام يا موجودي و صدور صورتحساب است. پياده سازي مدرن از برنامه به ماژول حقوق و دستمزد، پرداخت الكترونيكي، جدول زماني و هزينه هاي ديگر به منظور افزايش جايگاه و گسترش در بازار ميباشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۹:۲۹ ] [ admin ]


از قرار معلوم سينما فرهنگ برخلاف مصوبه شوراي صنفي نمايش به نمايش آثار هنر و تجربه ادامه داده و به خاطر بي‌توجهي به هشدارهاي شورا و سه اخطار پياپي، تا اطلاع ثانوي هيچ حواله جديدي براي اين سينما صادر نخواهد شد. اگر اين سينما به نمايش آثار گروه هنر و تجربه خاتمه دهد، ممنوعيت صدور حواله لغو مي‌شود.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۲:۲۱ ] [ admin ]

 

نرم افزار حسابداري يك برنامه كامپيوتري است كه به حسابرسان و حسابداران در ضبط و گزارش معاملات مالي شركت كمك مي كند. عملكرد نرم افزار حسابداري از محصول به محصول و از يك صنف به صنفي ديگرمتفاوت است. شركت هاي بزرگ تر ممكن است تصميم به راه اندازي يك سيستم سفارشي باشند كه نرم افزار حسابداريشان بايد يك مقدار حجم گسترده تري از فرشگاه ها و بيزينس هايي كه ادارات مختلف ادغام مي كنند، داشته باشند .


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۰۰:۱۳ ] [ admin ]

تئاتر چيست؟
تتاتر يكي ازهنرهاي هفتگانه است .كساني كه درباره بوجود آمدن تئاتر جستجو كرده اند ميگويند سر چشمه آن از آيين هاست . آيين به مراسم مذهبي و اجتماعي مي گويند . مثل مراسم عروسي يا مراسم سينه زني در ماه محرم در ايران و مراسم رقص هاي مخصوص در كشورهاي ديگر انسان هميشه دوست داشته است به اتفاقاتي كه خارج از اراده و ميل اوست تسلط داشته باشد و اين ويژه گي اصلي تئاتر است.
تئاتر در مقايسه با هنرهاي ديگر امكانات زيادي دارد براي اينكه از هنرهاي ديگر مثل نقاشي ، ادبيات ، معماري ، موسيقي و ... در آن استفاده مي شود كلمه تئاتر (theater ) در اصل از كلمه تآترون (theater on) است كه قسمت اول آن تيه تماشاگران و يا محله تماشا است.
درزمان هاي قديم ، تماشاگرن در سرازيري تپه ها مي نشستند و مراسم مذهبي را كه با آداب وتشريفات مخصوص در پايين همان تپه يا كناره


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۲۹:۲۷ ] [ admin ]

 

نرم افزار حسابداري چيست ؟ نرم افزار حسابداري برنامه اي است كه به كسب و كار كوچك كمك مي كند تا امور مالي خود را با رديابي پول دريافتي، بدهكاري و بستانكاري خود مديريت كند. ما در اين قسمت از اين مطلب گوشه اي از اطلاعات راجب نرم افزار حسابداري مقرون به صرفه و آسان براي استفاده براي كسب و كارهاي كوچك براي شما ارائه ميدهيم . 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۲۷:۰۸ ] [ admin ]

مهدي ياورمنش: «پروانه مفرغي» نمايشنامه اي از ويليام گولدينگ است كه با وجود آن كه 40 سال پيش به فارسي ترجمه شده، اما براي نخستين بار است كه در ايران اجرا مي‌شود.

اين داستان نويس و شاعر انگليسي برنده جايزه نوبل ادبيات، بيشتر با رمان‌هايي چون «سالار مگس‌ها»، «برج»، «آداب عبور» و «مرد كاغذي» شناخته مي‌شود. او با آن كه سال‌ها در تئاتر هم فعاليت داشت، تنها نمايشنامه «پروانه مفرغي» را از خود به يادگار گذاشته است.

«پروانه مفرغي» را هوشنگ پير نظر سال 1352 به فارسي ترجمه و منتشر كرد كه پس از چهار دهه براي نخستين بار با كارگرداني هوشمند هنركار در تالار سايه مجموعه تئاتر شهر در حال اجراست.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۱:۰۱ ] [ admin ]

 

 

با گسترش شهرنشيني و افزايش اسكان در شهرها و رشد شهر نشيني؛ توجه به معيارها و شاخص هاي شهرسازي و بطبع آن بازسازي داخلي بسيار مورد توجه اكثر قريب به اتفاق مردم قرار گرفته كه در اين ميان نقش شركت هاي پيمانكار و متخصص در زمينه بازسازي ساختمان هر روز بيشتر و بيشتر مي گردد.

در كشور ما مانند اكثر كشورها در زمينه بازسازي ساختمان شاهد يك نوع پراكندگي تخصصي مي باشيم بعنوان مثال كمتر ديده مي شود يك كابينت ساز در زمينه كاغذ ديواري داراي تخصص بوده و يا يك شركت در زمينه مبلمان بتواند در حوزه پرده داراي تخصصي خاصي باشد. 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۷:۵۷ ] [ admin ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By nasrblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب